ss ve İLETİŞİM

7

SIKÇA SORULANLAR

NEDEN VİDEOLARI ŞİMDİ ÇEKMEYE BAŞLADIN ?

Ekonomideki çoğu konuda kendimi eksik hissediyordum. Aslında halen de öyle ama mükemmeli bekledikçe hiçbir şey gerçekleşmiyor. O yüzden eksikte hissetsem başlamam gerektiğini hissettim.

KONULAR HEP EKONOMİ ÜZERİNE Mİ OLACAK ?

Tabiki hayır ama öncelikle biraz daha bilgim olduğu alanda çalışmam beni oldukça rahatlatıyor. İlerledikçe ekonomi, teknoloji, yazılım vb. konular genişleyerek açıklacak.

NEDEN OYUN DEĞİL DE, EKONOMİ ?

Biri oyun videosu izlemek istese milyonlarca video bulacaktır. Ama ekonomide malesef o kadar seçeneğiniz yok. Özellikle sıkıcı olmadan anlatabilen sayılı insan var.

ŞU ANDA NELER YAPIYORSUN ?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Bölümünde Yüksek Lisans eğitimi görüyorum. Eğitimin yanında videolar hazırlayarak bildiklerimi sade ve herkesin anlaşılabileceği şekilde yayınlamaya çalışıyorum.

VİDEO HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINI ALIYOR ?

Öncelikle videoların içerik, kurgu, editleme, yayınlama kısaca herşeyini kendim hallediyorum. Aşağı yukarı sıfırdan başladığımda 3 gün kadar sürüyor.

HEDEF ?

Olursa sevinirim ama neden olmuyor diye peşine düşmem. Benim tek hedefim herkesin sıkılmayacağı her videodan ufakta olsa bir bilgi alma ümidi. Gerisinin pek bir önemi yok.

DESTEKLEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER